Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Sandy Bian Ms. Sandy Bian
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

AM-Besten Technology Ltd.

Жешка Производи

Информации за компанијата

AM-Besten Technology Ltd.

 • Бизнис тип:

  Manufacturer

 • Главни производи:

  Плик со список за пакување , Поли торба , Плик со меурчиња , Безбеден плик , Плик со хартија , Стап Мемо

 • Процент на извоз:

  91% - 100%

 • Основана е година:

  2016

Ново Производи

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28990011

Fax:86-755-28991752

Мобилен телефон:+8613924589766Contact me with Whatsapp

Е-пошта:sales@bestenpack.com

Адреса:2F, NO.11,Second Industrial Park Fudigang, Pingdi, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site